Skip to content

O nas

Początki naszej firmy

Nasza przygoda z drzwiami zaczęła się na długo przed faktyczną datą powstania firmy. Na początku były małe realizacje dla rodziny i przyjaciół. Jednak z czasem odzew i zapotrzebowanie klientów sprawiło, że w lutym 2010 roku powstała nasza firma A&J DOORS. Przez minione lata powstały tysiące różnych drzwi, z własną historią zainspirowaną pomysłami naszych klientów. Pozwoliło to nam zdobyć cenne doświadczenie i przełożyć je na finalny produkt jakim są nasze drzwi składane , przesuwne czy tradycyjne.

86

Składane

Przesuwne

Tradycyjne

White bathroom with wooden furniture

Rozwój A&J Doors

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Czasem nie jest to prosty proces, ale efekt końcowy zawsze obliczony jest na Państwa satysfakcję. Dzięki temu rozwijamy się wprowadzając nowe wzory, kolory , rodzaje materiałów tj. MDF, Laminaty, czy szlachetne drewno. Jesteście Państwo naszą inspiracją i motorem do działania.

Nasze drzwi znalazły odbiorców niemal w każdym europejskim państwie. Ostatnio dołączyła do tego grona Islandia. Jesteśmy dumni i nie kryjemy naszego zadowolenia z owocnej współpracy z Państwem. Dziękujemy!